KLIMATIZAČNÉ SYSTÉMY DAIKIN HCE
Už viac ako 90 rokov DAIKIN vyvíja a vyrába vysoko kvalitné klimatizačné systémy, ktoré ponúkajú optimálnu kombináciu chladenia a tepelného komfortu. Výroba v Japonsku a Európe zaručuje najvyššiu spoľahlivosť, ktorá podlieha prísnej kontrole kvality.

Zameriavame sa výhradne na vývoj a výrobu integrovaných riešení v oblasti "Klimatizácie a kúrenia". Všetky komponenty sú vyrobené v DAIKIN a tvoria uzatvorený, plne kompatibilný systém. Zameranie na "core business" nám umožňuje zaručiť roky spoľahlivej prevádzky.


Klimatizačné systémy DAIKIN


Partneri, ktorí sú označení ako Home C°mfort Expert spoločnosťou DAIKIN, boli podrobení prísnemu výberovému procesu a sú dobre oboznámení s produktmi a technológiami DAIKIN. Pravidelne navštevujú školenia, ako aj pokročilý výcvik s cieľom poskytnúť vám najlepšie možné služby. Sú schopní pre vás dodať, nainštalovať a zabezpečiť servis Daikin zariadení. Okrem toho môžu využívať technickú podporu spoločnosti DAIKIN a získať osobitné podmienky a záruky, z ktorých máte ako zákazník priamy prospech.

Vaším rozhodnutím kontaktovať Daikin Home Comfort Expert, ste urobili správne. M-M KLIMA je výhradným partnerom.

Daikin Home Comfort Expert

Značka Daikin je výrazom najvyšších odborných znalostí. Znamená to, že sme boli podrobení prísnemu výberovému procesu a sme dobre oboznámení s produktmi a technológiami Daikin.