PREDAJ, SERVIS KLIMATIZÁCIÍ A TEPELNÝCH ČERPADIEL
Sme M-M KLIMA s.r.o. Malá rodinná firma. Od svojho vzniku v roku 2011 vykonávame návrh, predaj, dodávku, montáž a servis zariadení firmy DAIKIN. Za odvedenú prácu sme si vyslúžili ocenenie DAIKIN Home Comfort EXPERT.  A sme za neho vďační.  Vieme pre Vás zabezpečiť nasledovné činnosti:


• predaj klimatizácií, tepelných čerpadiel a chillerov DAIKIN          • montáž a servis klimatizácií DAIKIN

• dodávku a montáž chladiacich a mraziacich boxov                       • chladenie vínaImage titleV dodávke klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel zastupujeme  japonskú firmu DAIKIN. Značka predstavuje záruku maximálnej kvality a inovácie, čím spolu vytvára svetový trend na trhu s klimatizačnými zariadeniami. Hlavnými prednosťami sú široká variabilita a vysoká kvalita. Zariadenia DAIKIN sú ideálnym riešením tam, kde je nemožné alebo obtiažne vykonávať rozsiahle stavebné úpravy. Know how zariadenia DAIKIN umožňujú vykonávať montáž i za plného chodu prevádzok (kancelárií, predajní, expozitúr atď.)


Firma M-M KLIMA s.r.o. realizuje dodávky klimatizácií, od návrhu až po záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť ponúka inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality, aby naplnila meniace sa potreby, preto ponúkame klimatizácie pre domácnosti, kancelárie, výrobné a priemyselné priestory a všetkých zákazníkov. V roku 2014 sme sa stali partnerom DAIKIN Home comfort expert.