PREDAJ A SERVIS KLIMATIZÁCIÍ DAIKIN
Vážený zákazník, vitajte na našej webovej stránke spoločnosti M-M KLIMA s.r.o.. Naša spoločnosť je malá rodinná firma. Od svojho vzniku v roku 2011 vykonávame návrh, predaj, dodávku, montáž a servis zariadení firmy DAIKIN.


• predaj klimatizácií, tepelných čerpadiel a chillerov DAIKIN          • montáž a servis klimatizácií DAIKIN

• dodávku a montáž chladiacich a mraziacich boxov                       • chladenie vínaImage titleV dodávke klimatizačných zariadení naša spoločnosť M-M KLIMA s.r.o. zastupuje japonskú firmu DAIKIN. Značka DAIKIN predstavuje záruku maximálnej kvality a inovácie, čím spolu vytvára svetový trend na trhu s klimatizačnými zariadeniami. Hlavnými prednosťami sú široká variabilita a vysoká kvalita. Zariadenia DAIKIN sú ideálnym riešením tam, kde je nemožné alebo obtiažne vykonávať rozsiahle stavebné úpravy. Know how zariadenia DAIKIN umožňujú vykonávať montáž i za plného chodu prevádzok (kancelárií, predajní, expozitúr atd.).


Firma M-M KLIMA s.r.o. realizuje dodávky klimatizácií, od projektu až po záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť ponúka inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality, aby naplnila meniace sa potreby, preto ponúkame klimatizácie pre domácnosti, kancelárie, výrobné a priemyselné priestory a všetkých zákazníkov. V roku 2014 sme sa stali partnerom DAIKIN Home comfort expert.